Jeżeli zamówisz dowolny produkt z kategorii
Darmowa wysyłka
Wysyłamy paczkę GRATIS!

Dotyczy przesyłek krajowych

  • Vichy
  • LaRoche-Posay
  • Mustela
  • Avene
  • Sensilis
  • Elancyl
  • Laboratoires Klorane
  • Dermika
  • Bioderma
  • Palmers

e-farm.pl
punkt apteczny
95-071 Rąbień, ul. Pańska 14

infolinia (czynna 8-16) (42) 611 09 80
link do zezwolenia
SVR CICAVIT+ SOS GRATTAGE spray przeciw świądowi (40 ml) NOWOŚĆ !!! -

39.99 zł

Ilość
Producent: SVR

SVR CICAVIT+ SOS GRATTAGE spray przeciw świądowi (40 ml) NOWOŚĆ !!!

Wskazania:
Spray przeciw świądowi SVR CICAVIT+ SOS GRATTAGE to innowacyjny spray SOS przeciwświądowy. Wskazany jest do stosowania w przypadku podrażnienia skóry, skóry atopowej oraz skóry o nadmiernej suchości. Doskonale sprawdza się również przy reakcji alergicznej na rośliny np. pokrzywy, po ukąszeniach owadów oraz przy ospie wietrznej.
 
Właściwości:
CICAVIT + SOS GRATTAGE marki SVR to pierwszy spray wykazujący natychmiastowe działanie kojące i łagodzące wszystkie rodzaje świądu (wysuszenie skóry, ugryzienia owadów, alergie, itp.). Skutecznie też zapobiega powstawaniu śladów na skórze. Jest to produkt o potrójnym działaniu. Za sprawą specjalnie opracowanej formuły i aplikacji w postaci spray’u, CICAVIT + SOS GRATTAGE zapewnia natychmiastowy, chłodzący efekt znieczulający, który błyskawicznie daje uczucie ulgi swędzącej skórze i przynosi uczucie komfortu.
 
Długotrwale pielęgnuje zapewniając regenerację i przeciwdizałając powstawaniu śladów na skórze. Jego formuła została wzbogacona o dwie kojące substancje aktywne: prowitaminę B5 oraz wąkrotkę azjatycką. Prowitamina B5 sprawia, że regeneracja skóry przebiega szybciej i jednocześnie działa łagodząco na podrażnienia i świąd. Z kolei wąkrotka azjatycka działa kojąco i przeciwzapalnie. Pzyspiesza także procesy regeneracyjne podrażnionej, swędzącej skóry. Wysokie stężenie kompleksu przeciwświądowego w zaledwie 30 sekund przynosi ukojenie. Aplikacja produktu nie wymaga wcierania, dzięki czemu możemy utrzymać wysoki poziom higieny podrażnionej skóry. Produkt przetestowany na obecność dysruptorów endokrynnych.
 
Stosowanie:
Spryskaj skórę z odległości min. 15 cm i pozostaw do wchłonięcia. Aplikując produkt na twarz najpierw nałóż preparat w zagłębienie dłoni, a następnie delikatnie nałóż na podrażnione miejsce.
 
Opakowanie:
40 ml
Zobacz co nasi klienci sądzą o: SVR CICAVIT+ SOS GRATTAGE spray przeciw świądowi (40 ml) NOWOŚĆ !!!
Ilość komentarzy: 0

Punkt apteczny, leki, kosmetyki, antykoncepcja. Copyright © e-farm.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.