Jeżeli zamówisz dowolny produkt z kategorii
Darmowa wysyłka
Wysyłamy paczkę GRATIS!

Dotyczy przesyłek krajowych

  • Vichy
  • LaRoche-Posay
  • Mustela
  • Avene
  • Sensilis
  • Elancyl
  • Laboratoires Klorane
  • Dermika
  • Bioderma
  • Palmers

e-farm.pl
punkt apteczny
95-071 Rąbień, ul. Pańska 14

infolinia (czynna 8-16) (42) 611 09 80
link do zezwolenia
ELANCYL krem przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży (500ml) + szampon KLORANE granat (100 ml) DARMOWA WYSYŁKA -

158.99 zł

105.99 zł

Ilość
Producent: Elancyl

ELANCYL krem przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży (500ml) + szampon KLORANE granat (100 ml) DARMOWA WYSYŁKA

UWAGA !!!   PRZY ZAKUPIE KREMU PRZECIW ROZSTĘPOM ELANCYL (500 ml) otrzymujesz SZAMPON KLORANE na bazie wyciągu z GRANATU (100 ml)  GRATIS !!!

 

Elancyl KREM PRZECIW ROZSTĘPOM DLA KOBIET W CIĄŻY (500ml) to krem zapobiegający powstawaniu rozstępów oraz redukujący rozstępy już istniejące.

 

Zalecany jest w szczególności dla kobiet w ciąży, ale także dla osób z istniejącym ryzykiem wystąpienia rozstępów (sportowcy, młodzież w okresie szybkiego wzrostu).

 

Zapobiega powstawaniu rozstępów odżywiając skórę i wzmacniając jej wytrzymałość na ciężar (wyciąg z krokosza barwierskiego. Ułatwia redukcję już istniejących rozstępów dzięki zawartości kompleksu odbudowującego.

 

Zaleca się stosowanie preparatu 1-2 razy dziennie począwszy od 4 miesiąca ciąży aż do l miesiąca po porodzie. W okresie karmienia piersią należy unikać stosowania preparatu w okolicy sutek

 

KLORANE SZAMPON na bazie wyciągu z GRANATU (100 ml)

Granatowce uprawaine są w Maroku z poszanowaniem ich naturalnego ekosystemu. W oparciu o wymogi programu Phytofiliere Laboratoria KLORANE dokładnie kontrolują jakosc zbieranych owoców. Otrzymywany ze skórki granatu wyciąg wykazuje potwierdzone naukowo i opatentowane działanie, utrzymujące kolor średnio dwukrotnie dłużej na włosach niż w przypadku stosowania innych produktów do włosów farbowanych.


 Szampon przeznaczony do włosów farbowanychma działanie myjące, utrwalające i ochronne. Utrwala kolor na keratynie włosa i chroni przed stopniowym spłukiwaniem koloru. Zapobiega matowieniu włosów. Kolor zachowuje intensywność i połysk. Włosy są delikatne, jedwabiste i łatwo się rozczesują. Produkt hipolergiczny.


Sposób użycia:
Włosy umyć szamponem, starannie spłukać. Dla zwiększenia efekty działania szamponu należy stosować razem z Klorane intensywną maseczką chroniącą kolor włosów farbowanych.


Punkt apteczny, leki, kosmetyki, antykoncepcja. Copyright © e-farm.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.