Jeżeli zamówisz dowolny produkt z kategorii
Darmowa wysyłka
Wysyłamy paczkę GRATIS!

Dotyczy przesyłek krajowych

  • Vichy
  • LaRoche-Posay
  • Mustela
  • Avene
  • Sensilis
  • Elancyl
  • Laboratoires Klorane
  • Dermika
  • Bioderma
  • Palmers

e-farm.pl
punkt apteczny
95-071 Rąbień, ul. Pańska 14

infolinia (czynna 8-16) (42) 611 09 80
link do zezwolenia

LABO LABOINA STEM 9000 NA ZMARSZCZKI ( BOTOKS )

Uwaga, Promocja: "Bezpłatna przesyłka".

Zamawiając dowolna Botoinę lub wybrane Laboiny w aptece internetowej e-farm.pl nie płacisz za przesyłkę kurierską.

 

LABOINA stem 9000
Przeciw zmarszczkom
Komórki Macierzyste, Aktywne Roślinne...
 

Laboina

Komórki macierzyste to niewyspecyjalizowane komórki, które odnawiają się dzięki podziałowi komórkowemu przez czs nieograniczony oraz moga przekształcać się w wyspecyjalizowane komórki różntch tkanek organizmu. Dzięki tej właściwości komórki macierzyste mają zdolność zastępowania martwych niefunkcjonalnych komórek. Wiadomo że zwierzęce komórki macierzyste znajdują się w zarodkach, pępowinie oraz w niektórych tkankach dorosłych.

Aktywne Roślinne Komórki Macierzyste Labo, dzięki zdolności do zwiększania proliferencji.
Podczas testów in vitro na Aktywnych Roślinnych Komórkach Macierzystych ujawniła się ich duża zdolność do naprawy, regeneracji oraz ochrony wszystkich komórek skórnych, w tym komórek macierzystych. Właśnie ze względu na te wyniki kompleks został włączony przez Labo Cosprophar do niektórych najważniejszych produktów przeciw zmarszczkom ,jego celem jest dalsze znaczące zwiększenie ich skuteczności.


LABOINA stem 9000 to nowa generacja preparatów do wygładzania zmarszczek mimicznych oraz wszystkich zmarszczek skóry twarzy. Podstawowa formuła jest wskazana zarówno w pielęgnacji przeciw zmarszczkom mimicznym ( dzięki 5 substancjom rozluźniającym), przeciw zmarszczkom powstałym wskutek starzenia się skóry (dzięki czystemu kwasowi hialuronowemu o niskiej masie molekularnej oraz nowemu Endo H.A., który stymuluje wewnętrzną produkcję kwasu hialuronowego), a także pielęgnacji przeciw oznakom wieku (wiotczenie, utlenianie, plamy naskórne - dzięki Palmitoyl Tetrapeptide-7, C.S.E., Arbutin).

 

Aplikacje naskórne LABOINA stem 9000 składają się z dwóch elementów: preparatu przeciw zmarszczkom LABOINA stem 9000 oraz aktywnych roślinnych komórek macierzystych w pojemniku w zestawie. Opatentowane działanie synergiczne aktywnych roślinnych komórek macierzystych LABO w zabiegach pielęgnacyjnych przeciw zmarszczkom oraz starzeniu się skóry jest jeszcze bardziej dopasowane do komórek skórnych dzięki obecności fitoendorfin, substancji pochodzenia roślinnego. Fitoendorfiny stosowane przez LABO pochodzą z niepokalanka pospolitego, rośliny bardzo wskazanej w zabiegach pielęgnacyjnych skóry twarzy zapobiegających jej starzeniu.
Aktywne roślinne komórki macierzyste LABO wraz z ekstraktem z niepokalanka przyczyniają się do stymulacji proliferacji fibroblastów (odpowiedzialnych za produkcję kolagenu) oraz keratynonocytów (ważnych przy proliferacji naskórka) i odgrywają ważną rolę w odnowieniu bogactwa komórkowego skóry, tak z punktu widzenia liczbowego jak funkcjonalnego - w szczególności w sytuacji, gdy skóra jest dojrzała, uszkodzona przez promieniowanie słoneczne oraz zanieczyszczenia.
Preparaty LABOINA stem 9000 posiadają zróżnicowane stężenie głównych czynników rozluźniających, aby dopasować swoje działanie do rodzaju zmarszczek:
1000, 3000, 5000 - umiarkowane, głębokie, i bardzo głębokie zmarszczki mimiczne.
Dawki 7000 oraz 9000 są wskazane dla bardzo licznych i głębokich bruzd mimicznych.
Gama produktów obejmuje Aplikacje naskórne, do intensywnych zabiegów pielęgnacyjnych, oraz preparaty do użytku codziennego lub uzupełniającego po zakończeniu zabiegów:
LABOINA stem 9000 Aplikacje Naskórne
LABOINA stem 9000 Krem na dzień
LABOINA stem 9000 Krem na noc
LABOINA stem 9000 Krem wokół oczu
LABOINA stem 9000 Maseczka
W kremach do twarzy Aktywne Roślinne Komórki Macierzyste są już zawarte w emulsji i są chronione dzięki specjalnemu systemowi mikrokapsułkowania.

Wszystkie wiadomości

Punkt apteczny, leki, kosmetyki, antykoncepcja. Copyright © e-farm.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.