Jeżeli zamówisz dowolny produkt z kategorii
Darmowa wysyłka
Wysyłamy paczkę GRATIS!

Dotyczy przesyłek krajowych

  • Vichy
  • LaRoche-Posay
  • Mustela
  • Avene
  • Sensilis
  • Elancyl
  • Laboratoires Klorane
  • Dermika
  • Bioderma
  • Palmers

e-farm.pl
punkt apteczny
95-071 Rąbień, ul. Pańska 14

infolinia (czynna 8-16) (42) 611 09 80
link do zezwolenia

BIOXET to trwałe rozwiązanie na zmniejszenie ilości i osłabienie niechcianego owłosienia

Trwałe rozwiązania
problemu niechcianego owłosienia

BIOXET INNOWACJA :
Ze swoją innowacyjną technologią w dziedzinie włosów i skóry, skutecznie osłabia i redukuje zbędne owłosienie, jednocześnie chroniąc skórę. Dogłębne badania prowadzone przez B'IOTA Laboratories doprowadziły do opracownania produktu zmniejszającego ilość i osłabiającego niechciane włosy bez żadnych efektów ubocznych. Badania kliniczne dowodzą , że stosowanie BIOXET'U wpływa na wzrost wilgotności skóry, dzięki czemu zachowuje ona młody wygląd oraz pomaga utrzymać naturalną równowagę pH. Każda aplikacja stopniowo redukuje i osłabia niechciane włosy.

Bioxet

DOWODY NAUKOWE :
Rezultaty uzyskane w testach klinicznych dowodzą , że BIOXET zapewnia znaczną redukcję grubości i ilości włosów. Ponadto przetestowany dermatologicznie, pozytywnie wpływa na stopień nawilżenia i miękkość skóry, zachowując jednocześnie jej stabilność fizykochemiczną.

 

 

 

PO 3 MIESIĄCACH STOSOWANIA :   RAZ  DZIENNIE :          

ZMNIEJSZENIE ILOŚCI WŁOSÓW : 46 %

ZMNIEJSZENIE DŁUGOŚCI WŁOSÓW : 43 %

ZMNIEJSZENIE GRUBOŚCI WŁOSA : 30 %

Bioxet włosy

PO 3 MIESIĄCACH STOSOWANIA :   DWA  RAZY DZIENNIE :

ZMNIEJSZENIE ILOŚCI WŁOSÓW : 57 %

ZMNIEJSZENIE DŁUGOŚCI WŁOSÓW : 51 %

ZMNIEJSZENIE GRUBOŚCI WŁOSA : 32 %

 

 

 

Preparaty Bioxet dostępne w aptece internetowej e-farm.pl:

 

 

BIOXET - Krem do ciała zmniejszający porost włosów (140ml)

 

BIOXET - Krem do twarzy zmniejszający porost włosów skóry normalnej i suchej (100ml)

 

BIOXET - Krem do twarzy zmniejszający porost włosów skóry tłustej (100ml)

 

Co to jest BIOXET?

BIOXET to przetestowany dermatologicznie krem do codziennej pielęgnacji skóry, który powoduje radykalne zmniejszenie ilości i osłabienie niechcianego owłosienia nie uszkadzając przy tym skóry. Przeprowadzone w Instytucie Badań Medycznych Dermatest badania udowodniły, że BIOXET nie tylko umożliwia redukcję w zakresie ilości, długości i grubości włosów- ma także działanie nawilżające, a jego naturalne składniki są bezpieczne dla wszystkich rodzajów skóry, nawet tej skłonnej do alergii i nie powodują skutków ubocznych.

Co odróżnia BIOXET od powszechnie stosowanych dotąd metod usuwania niechcianego owłosienia?

Powszechne metody stosowane w celu usunięcia niechcianego owłosienia, to: 

• Epilacja laserowa
• Wyrywanie
• Epilacja elektryczna
• Fotoepilacja
• Woskowanie
• Mechaniczna epilacja
• Kremy z substancjami chemicznymi
• Golenie

Powyższe metody nie przynoszą trwałego rozwiazania problemu, a ponadto są obciążone dodatkowymi utrudnieniami w stosowaniu: bywają bolesne i nieprzyjemne, muszą być stosowane przez całe życie, nie są odpowiednie dla każdego rodzaju skóry i włosów, mogą wywoływac skutki uboczne w postaci np. wrastania włosów, wymagają zmywania i oczyszczania skóry.

BIOXET nie jest kolejnym produktem do depilacji - jest to krem zmniejszający porost włosów, którego działanie jest permanentne, a oprócz redukcji niechcianego owłosienia ma on także właściwości nawilżające i jest skuteczny w łagodzeniu podrażnień. Produkt można bezboleśnie i wygodnie stosować w domu, nie wymaga też pomocy w użyciu (w przeciwieństwie do np. lasera czy wosku). Kolejną charakterystyczną cechą produktu jest fakt, że działa bezpośrednio na cebulkę włosa zmniejszając ilość i stopniowo osłabiając włosy, bez względu na ich kolor (jasne włosy zazwyczaj są odporne na działanie znanych nam metod epilacji).

 

 

 

Cykl wzrostu włosa i BIOXET

Możemy rozróżnić 3 fazy wzrostu włosa:

• Faza anagenowa - faza aktywnego wzrostu włosa (trwa 2-5 lat)
• Faza katagenowa - okres przejściowy, koniec fazy aktywnego wzrostu włosa ( trwa 3-4 tygodni)
• Faza telogenowa - faza spoczynku, włosy w tym okresie wypadają (trwa 2-3 miesiące)

W wewnętrznej części włosa znajduje się brodawka, która jest bogata w naczynia krwionośne. Dzięki nim komórki otrzymują tlen i pożywienie. W ten sposób komórki dzielą się i rosną. Jest to faza anagenowa. W fazie katagenowej odżywianie komórek się pogarsza, włos oddziela się od brodawki i przemieszcza się w górę, w efekcie komórka nie ma możliwości dostępu do składników odżywczych.
Faza telogenowa jest fazą spoczynku włosa, w której ustaje proces keratynizacji i włos wypada.
BIOXET jest szczególnie skuteczny w fazie aktywnego wzrostu włosa, czyli anagenowej dlatego najlepiej stosować go na noc, kiedy to proces wzrostu włosa jest najintensywniejszy. Krem działa na zasadzie diety zapobiegającej odżywianiu włosów. Fitoestrogeny w połączeniu z ziołowymi ekstraktami zawartymi w BIOXET, powstrzymują proces dzielenia się komórki i spowalniają rozmnażanie się Keratynocytów. Niewystarczająco odżywione włosy stają się słabsze, rosną dłużej i w mniejszej ilości. W ten sposób stopniowo osłabione włosy przechodzą w fazę telogenową podczas której ostatecznie wypadają.

 

Czy można stosować BIOXET na wszystkie części ciała?

Tak. Można bezpiecznie stosować na wszystkie części ciała (z wyjątkiem wewnętrznych części genitaliów). BIOXET w słoiczku zalecany jest do usuwania włosów z twarzy (z wyjątkiem wnętrza nosa i uszu). Jego zaawansowana formuła oferuje dwie unikalne formy - "suchą/normalną" i "tłustą". BIOXET w tubce zalecany jest do stosowania na pozostałe części ciała.

Na jak długo wystarcza jedna tubka lub jeden słoiczek BIOXET'u?

Kark: 6-7 miesięcy
Pachy: 4-5 miesięcy
Ręce: 1-2 miesiące
Plecy: 1 miesiąc
Podbrzusze: 2 miesiące
Pachwiny: 5-6 miesięcy
Nogi: 1-2 miesiące

Co jeszcze warto wiedzieć o stosowaniu kremu BIOXET?

• Aby uzyskać lepsze rezultaty zaleca się usunięcie włosów z mieszków włosowych oraz oczyszczenie skóry przed nałożeniem kremu.
• Przerwa w stosowaniu kremu nie wpływa na jego skuteczność - po przerwie można kontynuować używanie.
• Podczas stosowania kremu BIOXET nie ma potrzeby używania innych produktów do depilacji skóry. Jeżeli jednak zajdzie taka potrzeba, należy po nałożeniu kremu BIOXET odczekać godzinę przed aplikacją kolejnego produktu.
• Epilacja, wosk i inne metody mogą powodować podrażnienia skóry. Nie należy zapominać, że takie przejściowe skutki uboczne mogą być spowodowane stosowaniem innych metod usuwania owłosienia przed aplikacją BIOXET'u. Stąd też w przypadku osób z wrażliwą skórą zaleca się stosowanie BIOXET'u 6 godzin po poprzednim usuwaniu włosów z mieszków włosowych.
• Krem można stosować na obszary, na których usuwanie włosów z mieszków jest niepożądane. Należy jednak pamiętać, że w takim wypadku wydłuży się czas oczekiwania na efekty działania produktu.

Produkty BIOXET stanowią rewolucyjną odpowiedź na problem estetyki związanej z niepożądanym owłosieniem. Podbiły już rynki na kilku kontynentach, a Polska jest 30-tym krajem, w którym debiutują. Stworzone w całości z naturalnych składników posiadają właściwości pielęgnacyjne, nie mają skutków ubocznych i stanowią tym samym bezpieczną, nowoczesną alternatywę dla znanych form depilacji.

Wszystkie wiadomości

Punkt apteczny, leki, kosmetyki, antykoncepcja. Copyright © e-farm.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.