Jeżeli zamówisz dowolny produkt z kategorii
Darmowa wysyłka
Wysyłamy paczkę GRATIS!

Dotyczy przesyłek krajowych

 • Vichy
 • LaRoche-Posay
 • Mustela
 • Avene
 • Sensilis
 • Elancyl
 • Laboratoires Klorane
 • Dermika
 • Bioderma
 • Palmers

e-farm.pl
punkt apteczny
95-071 Rąbień, ul. Pańska 14

infolinia (czynna 8-16) (42) 611 09 80
link do zezwolenia

Przełom w redukcji zmarszczek

 

Botoina to nazwa handlowa kompleksu 4 molekuł oraz czysty kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej i czystości powyżej 95% do użytku kosmetycznego, który stosowany precyzyjnie na bruzdy zmarszczek, pomaga wygładzać zmarszczki mimiczne. Można ją nakładać na skórę w domu przy pomocy precyzyjnego aplikatora kosmetycznego oraz kaniuli ze ściętą końcówką. Botoina jest chroniona 2 patentami zastrzeżonymi przez naukowców Labo.

Formuła
Główne składniki czynne wchodzące w skład kompleksu Botoina:

 1. Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester
 2. Sodium-Potassium
 3. Magnesium Gluconate
 4. Pentapeptideamide-4

Każdy z czynnych składników tworzących zasadniczą część preparatu kosmetycznego Botoina posiada szczególną właściwość, pomagającą w wygładzaniu zmarszczek mimicznych.

Fomuła preparatu Botoina została poddana testom użytkowym na wielu grupach składających się z 45 kobiet w wieku od 35 do 65 lat. Dzięki stosowaniu preparatu Botoina Aplikacje Naskórne przez 20 dni na zmarszczkach mimicznych, ponad 80% kobiet stwierdziło ich widoczną redukcję.

Działanie i skuteczność składników czynnych jest dodatkowo wzmożona dzięki specjalnemu systemowi "nośników" opracowanemu przez naukowców Labo.

Nośniki: są to liposomy wielowarstwowe, które przenoszą związek Sodium-Potassium, Acetyl-Dipeptide-1 Cetyl Ester oraz Pentapeptideamide-4. Ten rodzaj nośnika pozwala na zapewnienie wysokiego stężenia substancji czynnych w miejscu, w którym jest ona najbardziej potrzebna. Liposomy wielowarstwowe to pęcherzyki o średnicy od 150 do 500 nm, zbudowane koncentrycznie z podwójną membraną fotolipidową. Stopniowo zwalniają one zawartość, która rozchodzi się powoli na zewnątrz, a której stężenie zmniejsza się w fazie zewnętrznej.

Pielęgnacja

Nowa BOTOINA + filler dostępna jest w trzech dawkach do stosowania na zmarszczki mimiczne (BOTOINA + filler 1000, 3000 i 5000) oraz w dwóch do stosowania na zmarszczki mimiczne i bruzdy (BOTOINA + filler 7000 i 9000).

Preparat BOTOINA + filler Aplikacje Naskórne należy rozprowadzać przy pomocy precyzyjnego aplikatora z kaniulą o ściętej końcówce. Ta wyjątkowa metoda aplikacji umożliwia precyzyjne rozprowadzanie preparatu na 4 strefy nakładania: zmarszczki na czole
i między brwiami, zmarszczki wokół oczu, zmarszczki pionowe od nosa do ust oraz zmarszczki wokół ust.

Zaleca się przeprowadzenie pielęgnacji preparatem BOTOINA + filler Aplikacje Naskórne w cyklach 20 dniowych.  Szczególnie zalecanym do uzupełniającego stosowania w trakcie 20-dniowej kuracji preparatem Botoina Aplikacje Naskórne jest Krem na dzień, który intensyfikuje efekt wygładzania zmarszczek. Następnie, aby polepszyć i utrwalić uzyskane rezultaty, przez 4 miesiące należy kontynuować kurację używając kremów do codziennej pielęgnacji (Krem na dzień, Krem na noc, Krem pod oczy, Krem do skóry wokół ust).

BOTOINA +filler jest alternatywną, nieinwazyjną metodą pielęgnacji kosmetycznej wspomagającą wygładzanie zmarszczek zarówno mimicznych, jak i spowodowanych starzeniem się skóry.


 

Botoina - sposób użycia

Strefa na czole i między brwiami
Botoina - sposób użycia, zmarszczki mimiczne 1
Rozpocząć nakładanie od lewej strony do prawej lekko naciskając tłok aplikatora tak, aby preparat wychodził z aplikatora. Nałożyć ¼ mililitra preparatu precyzyjnie na bruzdy zmarszczek na czole i między brwiami.
Strefa wokół oczu
Botoina - sposób użycia, zmarszczki mimiczne 2
Wykonać taką samą czynność, nakładając kolejną ¼ mililitra preparatu Botoina na bruzdy zmarszczek wokół oczu (kurze łapki). Czynność wykonać na zmarszczkach wokół obu oczu.
Strefa od nosa do ust
Botoina - sposób użycia, zmarszczki mimiczne 3
Ponownie nałożyć ¼ mililitra preparatu Botoina, tym razem na bruzdy zmarszczek pionowych od nosa do ust. Rozpocząć od podstawy nosa i przechodzić do kącików ust, zarówno z prawej jak i z lewej strony.
Strefa wokół ust
Botoina - sposób użycia, zmarszczki mimiczne 4
Ostatnią ćwiartkę mililitra Botoiny należy rozprowadzić bardzo dokładnie nakładając ją na bruzdy zmarszczek wokół ust.

Uwaga, Promocja: "Bezpłatna przesyłka".

Zamawiając wybrane Botoiny lub Laboiny w aptece internetowej e-farm.pl nie płacisz za przesyłkę kurierską.

 

 

Wszystkie wiadomości

Punkt apteczny, leki, kosmetyki, antykoncepcja. Copyright © e-farm.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.